Chief Marketing Officer

Turkish Development конфіденційно

Remote

Full Time

22.05.2024
HEAD of SALES

Ukasko – це сучасна платформа онлайн-страхування. Ми займаємося розробкою програмних рішень для електронного страхування та фінансових продуктів. Робота компанії охоплює повний цикл розробки: ідею, створення та використання результатів. Щомісяця ми виходимо на новий рівень продажів і впевнено рухаємося до провідної верхівки ринку.

Kyiv

Full Time

17.05.2024
Personal assistant

Kit Group — лідер на ринку фінансових послуг з розвиненою міжнародною мережею валюто-обмінних пунктів. Наші філіали розташовані в Україні та Європі. Ми в пошуку амбіційного та досвіченого ТРЕВЕЛ- помічника власнику компанії.

Remote

Full Time

09.05.2024
CHIEF AMAZON SALES

EASYFEET EASYFEET is an e-commerce company operating in the healthcare domain, where, over 5 years, it has become a significant and recognized player. Our key markets include the USA, Canada, Europe, Southeast Asia, Japan, and Australia. We have gained considerable experience and are confidently moving forward, regularly launching new products and increasing sales, as the market volume for products in our domain reaches $3 billion annually.

Remote

Full Time

08.05.2024
Supply chain manager (senior) on Amazon

EASYFEET https://easyfeet.store/

Remote

Full Time

30.04.2024
Юрист з договірної роботи

Корпорація «Біосфера» Про корпорацію «Біосфера»,  стратегію, місію та цінності можна дізнатися більше на http://biosphere-corp.com/

Dnipro

Full Time

24.04.2024
Senior DevOps Engineer

Fintech Farm Fintech Farm — британська компанія, створена співзасновником monobank та koto Дмитром Дубілетом. Компанія займається запуском mobile-only банків на нових ринках.

Remote

Full Time

29.03.2024
PPC (middle/senior)Amazon

EASYFEET https://easyfeet.store

Remote

Full Time

24.03.2024