services-home-icon

Знаходимо таланти у
різних сферах

Retail

Development

E-commerce

IT

Healthcare

Agricultural

Наша ключова сила

Це влучний та швидкий пошук талантів в експертних галузях.
Наша многорічна експертиза та професійний нетворкінг мають унікальне поєднання для глибокого розуміння талантів в цих галузях.

services-quote
star

Проводимо індивідуальну
оцінку

ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРВ’Ю ЗА КОМПЕТЕНЦІЯМИ

Якщо Вам потрібно глибинно оцінити кандидата, ми надаємо послугу інтерв’ю за компетенціями.

Інтерв’ю — найефективніший метод оцінки персоналу, який найчастіше використовується під час найму. Інформація, отримана під час інтерв’ю, відіграє вирішальну роль у прийнятті остаточного рішення. Саме тому точність та надійність оцінки кандидата мають ключове значення.

Сьогодні компанії насамперед користуються структурованим інтерв’ю за компетенціями. Інтерв’ю за компетенціями будується на конкретних робочих прикладах. Це дозволяє достатньо точно визначити рівень розвитку компетенцій кандидата та прогнозувати його ефективність.

Як ми проводимо інтерв’ю за компетенціями:

Узгоджуємо з замовником профіль компетенцій для оцінки.

Проводимо дистанційно інтерв’ю з кандидатом/співробітником

Надаємо замовнику звіт з сильними компетенціями кандидата/співробітника та його зонами для розвитку, рекомендаціями згідно цілей інтерв’ю.

watch

ОЦІНКА ЗА МЕТОДОМ 360 ГРАДУСІВ

Оцінка методом «360 градусів» є ефективним інструментом для отримання інформації щодо співробітника та компанії в цілому. Опитування проходить і співробітник, якого необхідно оцінити, і його оточення: колеги, керівники, підлеглі та клієнти. В результаті замовник отримує всебічну оцінку, може порівняти відповіді, а співробітник розуміє свої сильні сторони та зони розвитку, може зробити собі індивідуальний план розвитку. Аналіз результатів залежить від мети проведення даного методу.

Як ми проводимо оцінку 360:

ball

Узгоджуємо з замовником профіль компетенцій для оцінки.

Формуємо питання та
адресатів опитування

Проводимо опитування з пояснювальною роботою всім учасникам

Надаємо замовнику звіт з сильними компетенціями співробітника та його зонами для розвитку, рекомендаціями згідно цілей оцінки.

gear

РОЗРОБКА ПРОФІЛЮ КОМПЕТЕНЦІЙ ДЛЯ ПОСАДИ

Якісний підбір та оцінка персоналу неможливі без правильного профіля посади. Це детальний опис компетенцій, необхідних для ефективної роботи на посаді з поведінковими маркерами, які допоможуть оцінити рівень розвитку цих компетенцій.

Як ми розробляємо профіль:

Через проведення інтерв’ю зі співробітниками для масових посад

Експертним шляхом через аналіз обов’язків та бесіду з замовником для унікальної посади

analysis-icon

Аналізуємо ринок праці за обраним напрямом

Якщо Вам потрібно проаналізувати ринок праці, а саме відповідність запиту на пошук коньюктурі ринку, порівняти умови пропозиції з конкурентами, зробити більш привабливий job description, проаналізувати зарплатні рейти- наші фахівці готові підготувати такий аналітичний звіт.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ
megaphone

Команда

Tsurban Nataliia

LEAD OF RECRUITMENT

Lastovskaya Nataliia

LEAD OF ASSESSMENT

Boyarkina Olga

RECRUITER

Velichko Aliona

TALENT SOURCER