Аналітик бізнес-процесів

Full Time

Dnipro

Опубліковано 5 months назад

KIDDISVIT

Основна мета посади– методологічний супровід проектів компанії, оптимізація бізнес-процесів з метою організаційного розвитку відповідно до затвердженої стратегії.

Основні задачі:

Задачі Ключові показники ефективності
Аналіз та визначення вузьких місць у роботі компанії, що вимагають поліпшення Виявлення та ініціювання внесення змін до бізнес-процесів
Опис бізнес-процесів Впроваджений бізнес-процес
Адміністрація проектів Відсутність збоїв за етапами проекту
Розробка та актуалізація регламентуючих документів Наявність актуальної документації, що регламентує бізнес-процеси
Супровід процесу подання раціональних пропозицій від співробітників Компанії Своєчасний збір та надання комісії на розгляд раціональних пропозицій

 

Наш кандидат: 

 • маєте вищу освіту;
 • маєте досвід роботи з описання процесів as is/ to be;
 • володієте досвідом написаня технічного завдання для автоматизації процесів;
 • брали участь у розробці регламентуючих документів;
 • маєте аналітичне мислення та вмієте чітко систематизувати інформацію;
 • вмієте структурно викладати матеріали в презентації;
 • з досвідом роботи з MS Visio, IDEF0 — буде плюсом.

 

Про компанію: 

 

Група компаній KIDDISVIT — лідер серед постачальників іграшок на українському ринку. ​ Протягом більш ніж 26 років ми тримаємо руку на пульсі останніх тенденцій у світі іграшок, допомагаючи їм знайти дорогу до українських дітей та виходячи за межі національних кордонів.

Так в Україні з’явилися іграшки за ліцензіями Черепашки-ніндзя, Леді Баг та Супер Кіт, RAINBOW HIGH, Baby Born, Screechers Wild а також хітова іграшка L.O.L. Surprise!​

ГК KIDDISVIT включає в себе MYplay — українську мережу дитячих магазинів. Це унікальний простір для прояву дитячих талантів, в якому можна ГРАТИ, ЗРОСТАТИ і ПЕРЕМАГАТИ! Головна мета MYplay — допомогти дитині знайти себе, визначити власний талант і розвивати його за допомогою іграшок.

Запрошуємо тебе стати частиною креативної команди ГК KIDDISVIT

Чому ГК KIDDISVIT?

З нами ти отримаєш:

 • Комфортний трансфер на роботу:

Наші безкоштовні трансфери будуть доступні для тебе із першого дня роботи тож кожен твій шлях на роботу буде швидким та зручним.

 • Сучасний енергетично незалежний робочий простір та зелений офіс:

Наш офіс — енергетично незалежний і гарантує надійність роботи в будь-яких умовах, адже ми оснащені генератором, який забезпечує постійний доступ до електроенергії, крім того, ми використовуємо Starlink. В будівлі розташоване бомбосховище, що слугує як укриття у разі повітряної тривоги.

В офісі KIDDISVIT є все для твого затишку: простір для обіду із фруктами та смачною кавою на будь-який смак, кімната для відпочинку та передові технології. Також у нашому «Зеленому» офісі приділяється особлива увага енергозбереженню та збереженню навколишнього середовища.

 • Турботу про здоров’я:

У KIDDISVIT ми віримо, що твоє здоров’я — це не просто фізичний стан, але і стан твого душевного спокою. З корпоративним лікарем-терапевтом та психологом у нашій команді ти завжди матимеш підтримку і налагоджений баланс для успішної роботи.

 • Дитячу кімната з професійним вихователем в офісі

Ми створили спеціально обладнену дитячу кімнату з професійним вихователем.

 • KIDDISVIT-культуру

Це буде не просто робота, а запрошення до справжньої спільноти. Тут тематичні майстер-класи, спільні свята, привітання та визнання твоїх досягнень, а також подарунки та приємні бонуси для того, щоб робити кожен робочий день особливим!

 • Адаптацію та підтримку

Почни новий етап у нашій компанії з впевненістю. Наша система адаптації забезпечить тобі чіткі кроки, підказки та підтримку від наставника та чат-боту.

 • Гнучкість та лояльність:

Робота в офісі та можливість гібридної або віддаленої роботи — залежно від твоєї посади.

 • Навчання та розвиток

З першого робочого дня тобі відкриється доступ до нашої системи дистанційного навчання, що налічує безліч курсів та семінарів.

 • Спільні зусилля та соціальну відповідальність:

Будь частиною компанії, яка підтримує країну: волонтерство, благодійність та активна допомога ЗСУ — ми робимо це разом.

Детальніше про компанію та нашу продукцію можна дізнатися на сайтах

http://www.kiddisvit.ua/

https://myplay.ua/ua